LATECKI & NOISE GARDEN

LATECKI & NOISE GARDEN
czyli cichy noise

NOISE GARDEN o sobie:
Jestesmy związani z warszawską ASP, realizujemy koncerty poparte łączące dźwięk z wizualizacjami, gramy muzykę w 100% improwizowaną, połącznie noisu, psychodelii, free jazzu i muzyki współczesnej. Szufladki jednak nie oddają charakteru tej muzyki, podstawowym okresleniem może być bezkompromisowa. W zależności od charakteru kocnertu, warunków pomieszczenia czy po prostu indywidualnych preferencji zakres intensywności wacha się od ekstremalnego noisu do ambientu na styku dźwięku i ciszy. Instrumentarium mało wyszukane, gitara, bas(ewentualnie druga gitara) i perkusja. Nie posiadamy profesjonalnych nagrań, priorytetem jest granie koncertowe, nie jestesmy zawodowcami, nie posiadmay wykształcenia muzycznego, w zasadzie nie zarabiamy grając, dlatego „nic nie musimy”, nie gramy piosenek :)
Obecnie pracujemy nad połączeniem naszej muzyki z tekstami Łukasza Ratza, mamy nadzieje zrobić z tego i moze nagrać jakieś powazniejsze słuchowisko. Poza tym współpracujemy z grupą performerów 301105, Tomkiem Świtalskim(sax), Bartoszem Morawskim(git), Lateckim, kapelą Stworywodne.Jaszczery… Gralismy na Audio Art 2005 w ramach Orkiesrty Audio Art. Nasza współpraca z Ryszardem polega przede wsyzkim na penetrowaniu obszarów improwizacji intuitywnej.
Projekt Latecki – Noise Garden to połączenie ognia i wody, ciszy i hałasu. Dokąd prowadzi ten eksperyment? – sprawdź sam.

www.noisegarden.pl

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien